Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...


#31 2011-05-17 15:53:45

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu skarbu! [Wyprawa]

Udało się wam zabić goblina już po ciosie Lethara który przeciął brzuch goblina na wylot. Myśliwy uśmiechnął się i odrzekł:
- Udało się teraz musimy wykopać skarb, znajduje się on pod tymi dwoma gałęziami.
Po tym położył dwa kilofy na ziemi i wskazał ręką na dwie gałęzie w rogu jaskini.

Offline

 

#32 2011-05-17 15:55:14

Lethan

Strażnik miejski

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu skarbu! [Wyprawa]

Lethan bez słowa podniósł kilof. Rzucił spojrzenie na myśliwego. "Jeśli to my mamy babrać się w błocie to módl się aby zapłata była tego godna", pomyślał po czym wykonał pierwsze uderzenie.

Offline

 

#33 2011-05-17 16:04:51

Roki

Przywódca Smoczych Rycerze

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 115
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu skarbu! [Wyprawa]

Wziąłem kilof i zmęczony słabymi przeciwnikami zacząłem kopać.


Złoto: 250

Offline

 

#34 2011-05-17 16:40:04

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu skarbu! [Wyprawa]

Kopaliście dość długo i byliście bardzo brudni od ziemi. Ale po jakimś czasie udało się, jako pierwszy kilofem w coś twardego uderzył Roki, kiedy tylko myśliwy to usłyszał, podbiegł tam przepchał was i zaczął wyciągać skrzynię. Kiedy udało mu się otworzyć ją wytrychem, widok zachwycił was w skrzyni było pełno złota mi kosztowności a myśliwy odrzekł:
- Udało się, dobra macie tu swoją zapłatę i wynoście się stąd.
Po tym rzucił wam wasze zapłaty.
Lethan:
Otrzymał:
350 SZ
Topaz
Złoty naszyjnik
Roki
Otrzymał:
350 SZ
Topaz
Złoty naszyjnik

Wyprawa zakończona

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl