Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...


#1 2011-05-08 13:05:15

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Gospoda u Heritty

Na zachodzie obozu znajduje się gospoda u Heritty. Jest ona dość spora tutaj najemnicy odpoczywają po ciężkiej pracy, jej właścicielką jest Heritta ona także wydaje posiłki najemnikom. Pracuje tu także młody farmer. Zaplecze gospody służy także jako magazyn najemników.

Offline

 

#2 2011-05-12 17:41:22

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

Bez chwili jakiegokolwiek zastanowienia, ruszyłem w stronę budynku który wydawał mi się być karczmą. Po drodze specjalnie popchnąłem lekko kilku najemników, a potem szybko się zmyłem. Ci cali najemnicy nijak mi nie przypadli do gustu. Chciałem mieć to zadanie szybko z głowy. Gdy stałem już blisko karczmy, odruchowo położyłem rękę na pasie, jakbym chciał wyciągnąć broń. Niestety, miecza nie miałem. Wszedłem głośno, zwracając przy tym na siebie uwagę zgromadzonych, po czym podszedłem do karczmarki.
-Dobra, bez zbędnej gadaniny. Wiesz gdzie jest Bryan?-Zapytałem prosto z mostu. Przyjrzałem się też uważnie kobiecie, by stwierdzić czy jest dość ładna, czy nie. Młoda, czy stara.

Offline

 

#3 2011-05-12 17:57:55

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

Kobieta ta była dość ładna i miała gdzieś 25 lat. Kobieta najpierw uważnie się tobie przyglądnęła następnie uprzejmie uśmiechnęła i odpowiedziała.
- Tak, Bryan był tu kilka dni temu, teraz pewnie wykonuje jakieś zadanie od przywódcy, przecież jest najemnikiem. Właściwie dlaczego go szukasz?

Offline

 

#4 2011-05-12 18:04:23

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

Zdziwiłem się, gdy tylko usłyszałem słowa kobiety. Nie wiedziałem że Bryan jest najemnikiem, więc lekko mnie to zszokowało.
-Jestem kandydatem na Łowcę Smoków. Wykonuję pewne zadanie... Karczmarz mnie wysłał tutaj, bo Bryan jest ponoć jego pracownikiem karczmy i coś długo nie wraca.- Powiedziałem już dużo, dużo grzeczniej gdy okazało się że kobieta jest dość ładna. Uśmiechnąłem się szeroko, pokazując śnieżno białe zęby.

Offline

 

#5 2011-05-12 18:08:58

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

Kobieta odpowiedziała:
- Wygląda na to że Bryan zdradził was zostając najemnikiem.
Po tym kobieta wzięła złoto i podała kufel z piwem jednemu z najemników.

Offline

 

#6 2011-05-12 18:12:39

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

-Czekaj, czekaj, czekaj. A ma pani dokładniejsze informacje o jego przebywaniu, droga pani?- Zapytałem grzecznie. Cóż, moje zadanie zostało już właściwie wykonane ale jeżeli będę wiedział gdzie gość przebywa, to może dostanę jakąś premię? Tak mi się  w każdym razie wydawało.

Offline

 

#7 2011-05-12 18:19:32

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

Kobieta po krótkim zastanowieniu odpowiedziała:
- Chyba tak, powinien teraz być w Domu Lethara więcej nie wiem, przepraszam.

Offline

 

#8 2011-05-12 18:23:04

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gospoda u Heritty

-Bardzo dziękuję za odpowiedź. Na pewno bardzo mi się przyda.- Odpowiedziałem wesoło, po czym pomachałem i wyszedłem z gospody. Ruszyłem prosto w stronę obozu Łowców Smoków, do którego potrafiłem trafić bez problemu.

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl