Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-12 15:22:05

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Uwaga!!! Podczas wyprawy zezwalam na multilokacje to oznacza że jeśli uczestniczy się w wyprawie można też pisać gdzie indziej np. polować, wykonywać zadanie itd.

Uwaga!!! Cała wyprawa odbywa się tylko w tym temacie.

Kilka metrów przed obozem magów na bagnach stoi pewien starszy mag. Stoi on tam całymi dniami i rozmawia z każdym kto tędy przechodzi, dialog wygląda mnie więcej tak.
- Witaj, wędrowcze czy nie byłbyś zainteresowany dodatkowym złote i to dużym. Jeśli tak to dobrze trafiłeś ponieważ właśnie potrzebuje pomocy. Otóż badam właśnie magiczne właściwości tutejszych miejsc najbardziej interesują mnie moce kamiennych kręgów. Zamierzam wyruszyć do lasu i zbadać te kręgi jednak potrzebuje pomocy. W lesie czają się potężne bestie jeśli mi pomożesz odnaleźć w lesie kamienny krąg i pomóc w rytuale jestem w stanie zapłacić ci niezłą sumkę.
Jednak wszyscy po tych słowach nie są już zainteresowani dalszą rozmową i odchodzą. Mag szuka osób na tyle mężnych aby pomogły mu w zrealizowaniu tejże wyprawy. W cały obozie magów i przed bramą widnieją tekże kartki z ogłoszenia o podobnej treści co dialog z magiem.

Cel wyprawy:
- Odnalezienie magicznego kręgu w lasach
- Pomoc w rytuale przywołania

Potrzebne osoby:
Mag przyjmuje wszystkie chętne osoby.

Nagroda:
Zapłata od maga + przedmioty zdobyte podczas wyprawy

Mistrz gry i narrator wyprawy:
Thartos (nie bierze udziału).

Postacie biorące udział w wyprawie:
Lethan
Draken
Roki

Offline

 

#2 2011-05-12 15:30:30

Lethan

Strażnik miejski

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Lethan podszedł do maga. Tak jego jak i wszystkich innych przechodniów zaznajomił z zadaniem. Lethan wciąż odczuwał pustkę w sakierwce.
- No dobra. Idę z tobą - rzekł, nie namyślając się długo. Stanął obok maga i czekał na innych najemników.

Ostatnio edytowany przez Lethan (2011-05-12 15:36:12)

Offline

 

#3 2011-05-12 16:43:01

Roki

Przywódca Smoczych Rycerze

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 115
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Roki podszedł do maga, wysłuchał go po czym pomyślał,iż przyda mu się trochę kasy i lubi pomagać innym.
- Jasne że ci pomogę.


Złoto: 250

Offline

 

#4 2011-05-12 18:21:31

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

- Dołącze się do ciebie jeśli sobie tak życzysz.

Offline

 

#5 2011-05-12 18:47:56

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Mag bardzo sie ucieszył z tego że zgłosili się ludzie do pomocy. Najpierw oglądnął was dokładnie i powiedział.
- Ciesze się że się zgłosiliście obiecuje że nie będziecie żałować. A teraz ruszajcie za mną.
Po tych słowach mag wziął ze sobą niewielką torbę która leżała obok niego i ruszył przed siebie, kiedy weszliście w las od razu zrobiło się dużo bardziej ciemno niż przed obozem. Wszędzie rozciągała się także gęsta, zielona mgła. Po chwili zauważyliście dwa ogromne niedźwiedzia przed wami, nie wyglądały przyjaźnie, od razu was zaatakował i przewrócił wszystkich na ziemię a Lethanowi pozostał ślad na twarzy po pazurze.

Offline

 

#6 2011-05-12 18:50:50

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Szybko wstając próbowałem przeskoczyć niedźwiedzia i strzelić mu strzałą w plecy.

Offline

 

#7 2011-05-12 18:59:23

Roki

Przywódca Smoczych Rycerze

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 115
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Biorę kamień i rzucam w niedźwiedzia.


Złoto: 250

Offline

 

#8 2011-05-13 13:45:12

Lethan

Strażnik miejski

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

- Cholera! - krzyknął Lethan, upadając na ziemię. Przyłożył rękę do policzka i uśmiechnął się. Kolejna blizna, jednak ta nada mu trochę straszniejszego wyglądu. Wyjął z pochwy miecz i ruszył na niedźwiedzia. Z maksymalnym skupieniem wykonał w jego kierunku pchnięcie. Liczył że zaatakowany z trzech stron naraz niedźwiedź, będzie nieco zdezorientowany.

Offline

 

#9 2011-05-13 14:00:54

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Dzięki strzałowi jeden z niedźwiedzi upadł na ziemię z ogromnym krzykiem. Drugiemu zaś rzucony kamień trafił w oko i na chwilę oszołomił co wykorzystał Lethan i po jego pchnięciu niedźwiedź zaczął mocno krwawić ale resztkami sił zdołał ustać na nogach a następnie potężnym zamaszystym ciosem łapą powalił Rokiego i Lethana tym czasem Drake upadł po szybkim strzale do niedźwiedzia. Mag stał cały czas przed wami i przyglądał się całemu zdarzeniu z lekki uśmiechem na twarzy.

Offline

 

#10 2011-05-13 14:03:27

Lethan

Strażnik miejski

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

- No żesz w mordę! Ile można?! - krzyknął Lethna, gdy upadł po raz kolejny. Cieszył się że miecz nie wypadł mu z ręki. Wziął zamach zza głowy i spróbował uderzyć niedźwiedzia w łeb. Zapewne towarzysze również zaatakują, dlatego też misiek powinien paść.

Offline

 

#11 2011-05-13 18:22:43

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

- Nosz w mordę jeża zaraz was załatwie.

Po czym wkurzony wstałem i wziołem dwie strzały i chciałem obojgu niedźwiędzią trafić w głowę.

Offline

 

#12 2011-05-13 18:29:33

Roki

Przywódca Smoczych Rycerze

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 115
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Podniosłem kamień, obiegłem niedźwiedzia by go zdezorientować po czym rzuciłem mu w głowę.


Złoto: 250

Offline

 

#13 2011-05-13 18:44:20

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Niedźwiedź z którym walczył Lethan i Roki po podwójnym uderzeniu w głowę od nich padł wydając się martwy a ten z którym walczył Draken także po jego strzele w głowę który trafił w policzek i gardło niedźwiedzia. Mag uśmiechnął się podszedł bliżej i powiedział
- Dobrze poradziliście sobie z niedźwiedziem teraz chodźmy dalej.
Po tych słowach mag ruszył przed siebie a reszta ekipy wyprawy ochoczo za nim. Szliście tak przez długi czas w ciemności aż w końcu dotarliście do upragnionego miejsca. Kamienny krąg był dużo bardziej okazały niż mogło się wydawać a na jego środku stał ogromny kamienny stół. Mag stanął obok niego i powiedział:
- A więc to kamienny krąg! Teraz weźcie te runy i połóżcie je na każdym filarze.
Po tym wyjął z torby cztery runy jedną wziął sam i poszedł do pierwszego filara i delikatnie położył runę na jego szczycie gdzie ledwo dostawał a pozostałe trzy runy pozostawił na stole.

Offline

 

#14 2011-05-13 18:57:16

Lethan

Strażnik miejski

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 124
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Lethan zabrał "swoją" runę i poszedł do drugiego filata. Położył runę na jego szczycie i obrócił się sprawdzić co u reszty.

Offline

 

#15 2011-05-13 19:03:12

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Tajemnicza moc kręgów [Wyprawa]

Tak samo wziołem runę i położyłem na filar.

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl