Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...


#1 2011-05-08 15:07:02

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Wejście na wzgórze [Napisz zanim wejdziesz]

W lesie znajduje się wąskie wejście na płaskowyż bandytów. Na jego końcu widzisz jednego bandytę który pilnuje wejścia ma na sobie ciężką zbroję i ogromny miecz na swych plecach.

Offline

 

#2 2011-05-14 20:13:41

Roki

Przywódca Smoczych Rycerze

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 115
Punktów :   

Re: Wejście na wzgórze [Napisz zanim wejdziesz]

Podchodzę do bandyty i mówię:
- Mogę wejść do obozu?Mam informacje dla waszego szefa/


Złoto: 250

Offline

 

#3 2011-05-14 20:15:50

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Wejście na wzgórze [Napisz zanim wejdziesz]

Bandyta był zdziwiony i odrzekł:
- Nie wiem jakie mag może mieć informacje dla naszego przywódcy ale dobrze wejdź.

Offline

 

#4 2011-06-26 23:58:34

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Wejście na wzgórze [Napisz zanim wejdziesz]

Po otrzymaniu bardzo tajnego i zapieczętowanego listu udałem się na płaskowyż bandytów. Po długiej wędrówce z papierem w ręku zauważyłem dobrze uzbrojonego bandytę stojącego przy bramie. Od razu pomyślałem że to jest jakiś ważny człowiek. Podszedłem do niego z uśmiechem od ucha do ucha i rzekłem z ciężkim oddechem.

- Witaj bandyto! Czy mógłbym wejść do tego ogromnego lecz potężnego obozu?

Po wyduszeniu z siebie tej mowy niezwłocznie oparłem się o brame przy której stał bandyta. Z myślą o tym że wszystko będzie dobrze czekałem na odpowiedź dobrze uzbrojonego bandyty.

//Się trochę bardziej postarałem!

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl