Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-08 17:30:29

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Stary plac świątynny

Ruiny starożytnego placu świątynnego który znajduje się przed starożytną świątynią. Widzisz na nim tylko kilka pozostałości po starych filarach. Wysłannicy z obozu magów na bagnach którzy badają te okolice mają tu swoje namioty i siedzibę.

Offline

 

#2 2011-05-15 13:13:08

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Stary plac świątynny

Po oprzytomnieniu próbowałem bez zauważenia mnie jakoś rozciąć sznur w którym byłem związany ostrym końcem strzały.

Offline

 

#3 2011-05-15 13:20:10

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Stary plac świątynny

Liny były bardzo grube i nie łatwo było je rozciąć. Długo je rozcinałeś z małym efektem ale po chwili zauważył to mag stojący przed namiotem. Zaniepokoił się, wszedł do wnętrza namiotu i powiedział groźnym głosem:
- Co ty robisz?

Offline

 

#4 2011-05-15 13:24:28

awak444

Myśliwy

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 104
Punktów :   

Re: Stary plac świątynny

Odpowiedziałem magowi.

- Wiesz co związaliście mnie tu, pilnujecie mnie i w dodatku nieoddacie mi ten cholerny amulet. A wogóle to jestem posłańcem i musze przekazać ten amulet samemu najwyższemu paladynowi a nie wilkołakowi. Albo mi dacie ten amulet albo będe musiał przekazać smutną wiadomość.

Offline

 

#5 2011-05-15 13:29:49

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Stary plac świątynny

Mag po twojej mowie wyglądał na zdziwionego po krótki zastanowieniu odrzekł:
- Hmmm.. jeśli to co mówisz jest prawdą to najpierw musisz przynieść mi papier z zezwoleniem na odbiór amuletu. A tak w ogóle to nie oddamy tego amuletu naszym wrogom paladynom. Teraz wypuszczę cię ale jeśli nie będziesz miał papieru od naszego przywódcy że możesz odebrać amulet nie wracaj tu.
Po tych słowach mag wyciągnął z szaty długie lśniące ostrze i porozcinał ci węzły przez co poczułeś dużą ulgę a następnie wyrzucił cię przed namiot.

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl