Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...


#1 2011-05-08 12:45:11

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Wejście [Napisz zanim wejdziesz]

Na wschodzie znajduje się niewielka dziura w palisadzie powstałą podczas wojny z orkami. Dla najemników służy ona jako wejście do obozu. Przed ów wejściem stoi dwóch najemników, strażników bramy. Są oni obecnie w konflikcie z miastem dlatego rozmawiają z każdym kto chce wejść do obozu.

Offline

 

#2 2011-05-12 16:30:59

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wejście [Napisz zanim wejdziesz]

Gdy tylko otrzymałem od karczmarza to co chciałem, ruszyłem w kierunku który wydawał mi się najbardziej odpowiedni. Byłem pewien, że prędzej czy później w końcu trafię do wioski najemników. W końcu ta dolina nie jest za wielka, więc takie coś nie powinno mi sprawiać kłopotów. W końcu, po czasie nie długim, dotarłem wreszcie w upragnione miejsce. Z grymasem stwierdziłem że najemnicy nie wyglądają na przyjaźnie nastawionych i że ich wioska nie wydaje mi się za ładna. Podszedłem do dwóch strażników stojących u bram wejścia i pomachałem lekko ręką.
-Witajta, ja tu przyszedłem w małej sprawie. Kłopotów sprawiać nie będę.

Offline

 

#3 2011-05-12 16:48:11

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Wejście [Napisz zanim wejdziesz]

Najemnik wyglądał się nie do końca przekonany co do twoich zamiarów ale odpowiedział:
- Dobra, nie obchodzi mnie jakie masz sprawy właź do obozu.

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl