Dolina Smoka

Dolina Smoka PBF - Jest to nowy rozwijający się PBF w klimacie fantasy w grze czeka na ciebie: niepowtarzalny klimat, miła atmosfera gry, wiele lokacji do przemierzenia, ciekawa, rozwijająca się fabuła gry, częste konkursy i eventy, możliwość tworzenia własnych gildii, liczne wyprawy i wiele wiele więcej. A więc nie czekaj wkrocz do niesamowitego świata Doliny Smoka...


#1 2011-05-08 12:25:22

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Na końcu obozu znajduje się jaskinia wydrążona w górach. Można tam spotkać przywódce Łowców Smoków który chętnie przyjmuje nowych łowców. Ma on także trzech ochroniarz dwóch obok niego i jednego przed jaskinią.  Wewnątrz jaskini znajduje się sypialnia przywódcy i jego zastępcy.

Offline

 

#2 2011-05-11 17:29:46

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Gdy tylko Evear usłyszał odpowiedź opancerzonego człowieka, kiwnął głową dając tym samym znak że dziękuje za informacje. Zaraz potem wszedł do obozu. Rozejrzał się przez chwilę i jedna rzecz która mu się rzuciła w oczy, poza wieloma opancerzonymi ludźmi, to spora jaskinia. Pomyślał, że tam właśnie rekrutowani są nowi ludzie. Wiele słyszał o profesji Łowcy Smoków, to też po krótkim namyśle postanowił że  spróbuje do nich dołączyć i udał się właśnie do tej jaskini. Gdy już był blisko niej, zobaczył sporej wielkości człowieka. Pomyślał że lepiej będzie się najpierw jego zapytać o wejście.
-Witaj, mogę przejść? Chciałbym do was dołączyć.

Offline

 

#3 2011-05-11 17:35:13

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Strażnik po krótkim zastanowieniu odpowiedział
- Jeśli tak to wejdź.

Offline

 

#4 2011-05-11 17:58:40

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

-Dziękuję.-Powiedziałem grzecznie, po czym ruszyłem w głąb jaskini. Kiedy się już w niej znalazłem, spojrzałem się na człowieka otoczonego prze dwóch ochroniarzy. "To pewnie szef."- Pomyślałem. Albo raczej stwierdziłem, po nie długim namyśle. Zbliżyłem się do ów człowieka, ukłoniłem pokazując szacunek i wyprostowałem się natychmiast.
-Witaj! Ty tu nimi wszystkimi dowodzisz? Bo jeżeli tak, chciałbym do was dołączyć.

Offline

 

#5 2011-05-11 18:06:54

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Dobrze trafiłeś, był to właśnie przywódca Łowców Smoków, który od razu odrzekł ci
- Ciesze się że są jeszcze na tyle odważni ludzie aby do nas dołączyć. Ale jeśli chcesz zostać jednym z nas to musisz udowodnić swoje męstwo.

Offline

 

#6 2011-05-11 19:06:40

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

-Żaden problem. Jestem zwarty i gotowy, by udowodnić że nadaję się na jednego z was!- Rzekł pewnie, stając jakby na baczność. Faktycznie, Evear był gotowy by udowodnić że nadaje się na Łowcę Smoków. Bał się jednak trochę w głębi serca, co takiego będzie musiał zrobić aby go przyjęli... Nie chce iść na samobójczą misje.

Offline

 

#7 2011-05-12 12:25:46

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Łowca zastanowił się chwilę głęboko i odrzekł:
- Dobrze więc, właściciel karczmy "pod smokiem" ma pewne problemy, pomóż mu je rozwiązać a zostaniesz jednym z nas.

Offline

 

#8 2011-05-12 18:40:14

Drack

Łowca Smoków

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Uśmiechnąłem się do karczmarza, po czym wyszedłem z jego przybytku. Ruszyłem do Jaskini Łowców, zastanawiając się ile mi jeszcze przyjdzie łazić w tą i z powrotem. Gdy już znalazłem się w jaskini, stanąłem przed szefem.
-Problem rozwiązany. Mamy zdrajcę i tyle.

Offline

 

#9 2011-05-12 18:55:10

Thartos

Władca

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 390
Punktów :   

Re: Jaskinia Łowców [Rekrutacja na Łowców Smoków]

Przywódca łowców smoków nie był zadowolony z informacji ale odpowiedział:
- Tak czy inaczej spisałeś się oto twó przydziałowy pancerz. A i jeszcze jedno witaj nowy łowco smoków mam nadzieję że będziesz dobrze służył.
Po tych słowach przywódca wręczył ci pancerz.
Otrzymałeś rangę:
Łowca Smoków
Otrzymałeś:
Lekka zbroja łowcy smoków

Offline

 
Dolina Smoka PBF by Thartos wszelkie prawa zastrzeżone.
Obrazek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl